| Mirela0876 a întrebat:

Ce părere aveți despre zodia berbec la femei cât și la bărbați?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Zodiile nu sunt adevărate.

| RainmakerX a răspuns:

Sunt berbec.
Mi s-a spus ca sunt atat de competitiv incat devin deranjant. Statul la tara, intr-un loc deconectat de lume nu este o optiune. Practic la mine se aplica majoritatea lucrurilor pe care le-ai vedea si pe site-uri ciudate asa ca nu intru in detalii de "kinks" laughing.
Ma plictisesc repede daca nu fac chestii interesante, ma enervez repede si ma calmez tot asa.
Imi face mare placere sa stau si sa ascult sfaturi de la persoanele dragi sau persoanele cu experienta mai mare decat mine dar nu concep sa primesc sfaturi de la oricine. Pentru asta trebuie sa-mi castigi atentia/respectul. De obicei imi fac o parere despre cineva in primele minute dar se poate schimba in bine sau in rau foarte repede.

Ce mai e de mentionat? Mda, e cam adevarata chestia cu agresivitatea dar pentru o persoana cu niste calitati demne de admirat ar fi foarte usor sa "stapaneasca" un om de genul.

Nu trebuie sa impui regului caci o sa ti se impuna reguli. Poti cere maxim egalitate.
Cat dai, atat primesti... sinceritatea e un lucru bun dar si un blestem laughing Ne place sa fim superiori, chiar sa accentuam chestia asta, dar nu o sa fim asa si cu persoanele dragi. Ne place sa fim invidiati de persoanele care ne urasc si ne place sa facem bine celor care au nevoie cu adevarat. Putem sa fim cei mai buni prieteni sau sa ne simtit dezgustati unul de celalalt, totul depinde de persoana care se afla in fata noastra. Niciodata nu o sa fim agresivi sau o sa facem persoanele mai slabe sa se simta rau... facem asta numai cu unii care vor sa ne traga in jos.
Pentru unii ar putea sa fie obositor.

La femei nu stiu... daca e tot asa imi pare rau pentru baietii respectivi laughing

| Mircea08 a răspuns:

Zodiilesunt ca ghicitul in cafea sau in orice altceva - o mare minciuna. Viitorul nimeni nu poate sa-l afle, iar felul in care esti tu il stii cel mai bine!

| Lioana a răspuns:

Berbecii, indiferent daca sunt bărbați sau femei sunt foarte încăpățânați si spun adevărul verde in fata chiar daca doare.