| andy301196 a întrebat:

Ce parere aveti despre zodia Sagetator big grin? Adica despre tot despre dragoste. personalitate. noroc si toate... pentru cel mai bun raspuns funda happy Multumesc

Răspuns Câştigător
| CookieșiParty a răspuns:

Zodia sagetator:
Un impulsiv dar nu asa de grabit ca i berbecul.Sagetatorul are si aprti bune.Sa nu-l enervezi pe sagetator caci el o sa te distruga de tot! Sagetatorul este nascut prin noiembrie-decembrie.Dar mai este si capricornul nascut in decembrie.Aici depinde si ziua.Sagetatorul s-ar putea marita cu gemenii.Astazi sagetatorul are intre noroc si ghinion. Daca ia o decizie proasta, a patit-o!