| mariuschakra12 a întrebat:

Ce părere aveți în București se găsește așa ușor de munca? Și găsești că necalificat ceva ușor?

Răspuns Câştigător
| outsidethebox a răspuns:

Daca te mulțumesti cu oricat de putin, atunci da.
Vezi ofertele de munca de pe olx, zona București și Ilfov, insa dacă nu locuiesti deja aici, poti sa uiti, nu o sa îți ajunga banii...

1 răspuns:
| LostForForever a răspuns:

Ori unde ai fi orice țara ai fi găsești de munca numai ca mulți nu vor sa numească le vine puțin bani și caută Scuze din orice mulți nu vor sa munesca și caută scuze ca bani putini

Pai normla bani putini zi de zi țigări pai Numa țigări nu face cât salariul tai plus alte rahturi care nu-ți trebuie se cumperi și uite așa se duc bani fără cap și se plângă unde sunt bani și de ce este atâta de puțin pai dacă tu sin puținul ăla nu sti sal cotizezi la ce mai muncești? Dece muncești? Sal dai pe băutura și țigări și alte rahaturi sa fi la moda sa mergi in cluburi...