| Joker3134 a întrebat:

Ce părere aveți norocul e relativ? Adică ai noroc în ceva și ghinion in altceva.

3 răspunsuri:
| Marbea a răspuns:

Da, cam asa ceva, castigi pe-o parte, pierzi pe alta, ai noroc in dragoste nu ai la bani, intotdeauna va exista o lege a echilibrului.
Iti merge bine o perioada dupa care, pac, poatesti cate una care te mai aduce putin la realitate, nu poate exista numai lumina dupa cum nu poate exista numai intuneric.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu le poți avea pe toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Norocul s-il face omul. La o tombola n-ai cum sa-ti facu norocul, dar in viata depinde doar de tine daca excelezi sau nu pe toate planurile.