| Osana254 a întrebat:

Ce părerea aveți despre persoanele ce folosesc Photoshop la fiecare poza, dar nu bga de seama ca pune masa poze și video cu ea asa cum e?
De ce te-ai mai obosi dacă te face mata de rahat?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nici eu nu ii înțeleg, și apoi când îi întâlnești îți dai seama că sunt fake și ei, eu unu maxim ce editez este culoarea atât

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Nu știu dacă AI Deep fake schimba ceva la fața?

| Violleta2022 a răspuns:

Frustrare personala?
Pai, blocheaza-i pe aia care te supara sau nu-ti convintie, ori nu te mai uita la postarile lor ca invidia si frustarile personale iti fac rau la psihic happy

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu prea ma intereseaza cine si ce filtre isi baga. Eu observ oamenii in realitate si apoi ii abordez in mediul virtual, nu invers.
In schimb am o parere proasta despre persoanele care incearca sa starneasca discutii in care sa-si dea cu parerea despre alte persoane. Ai putea fi miss, ca tot nu m-as opri la tine, ca dupa aia ar umbla zvonuri tampite, de la tine si de la anturajele tale nasoale.
Maturizeaza-te si lucreaza la propria persoana, nu-ti indrepta atentia spre oameni care aparent sunt mai distrusi decat tine, ca nu ajungi nicaieri.

| Osana254 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Da știu cine sunt, sau despre cine vorbesc? Cred ca de maturizat trebuie sa se maturizeze cei ce nu înțeleg ca degeaba ai Photoshop, dacă realitatea e alta.Te minți pe tine ca un copil de grădiniță ce vrea sa aibă jucăria mai frumoase decât colegul de banucuta.

| TimberWolf a răspuns:

Cand esti urata cu crengi nici photoshopul nu te poate ajuta.

| 1onur a răspuns:

Ce treabă am eu ce face alți în familia lor? Tu urmărești ce face alte mame cu ficele lor? Tu ești retard? Lasă oamenii să-și pozeze cum vor ei...

| Osana254 explică (pentru 1onur):

Sunt femeie nu bărbat...pai îmi dau cu părerea despre minciuna de sine și a celor din jur pentru ca te simții mai cu mot când de fapt ești ciuma.