| Doarunaltutilizator a întrebat:

Ce persoana din prezent o admirati cel mai mult si de ce?

Răspuns Câştigător
| cumdc a răspuns:

Nu am un om pe care sa-l admir si admir oameni care fac sacrifici pentru alti care cateodata isi pun propia viata in pericol fie ei pompier doctori soldati

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Thích Nhất Hạnh

Vezi aici de ce: https://en.wikipedia.org/wiki/Th%C3%ADch_Nh%E1%BA%A5t_H%E1%BA%A1nh

Un Gandhi al timpurilor noastre

| AFR81 a răspuns:

Roger Federer. Il admir pentru tot ceea ce este.

| gemeni6226 a răspuns:

Admir oamenii care au facut singuri si in mod cinstit avere si totusi au ramas oameni modesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chelsea Charms.O admir pentru Itsy si Bitsy.

| 393Dan a răspuns:

Nu-i o persoana anumita, insa imi place sa privesc video-uri cu sporturi extreme, ma inspira cand vad trucuri din alea extraordinare.
Si tu? pe cine admiri tu?

| CdeMetal a răspuns:

Dillion Harper.
Caută și vezi de ce.

Răspuns utilizator avertizat