| GreenStreetHooligan a întrebat:

Ce personaje fantastice va plac? Faceti o comparatie intre ele! Funda:d

Răspuns Câştigător
| DNSK a răspuns:

Pikachu! piuie frumos si e galben. altul n-am

6 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Nu cred ca am luat funda cu pikachu..nu cred.

| Fridăm a răspuns:

Eu o să îţi spun o creatură mitică (,) care mă atrage : Pasărea Phoneix. Nu o pot compara cu vreun alt personaj fantastic/mitic.

| xPuffy a răspuns:

Mie imi plac foarte mult unicorniiSunt niste fiinte extraordinare dar si superbe.Sunt foarte firavi si de fiecare data dovedesc putere, sensibilitate si multa frumusete.Mie mai imi plac si sirenele.Sunt niste fiinte fantastice jumate om jumate peste.Se spune ca ele au niste voci extraordinar de cristaline si de duioase cu care vrajesc oamenii. Daca ar fi sa aleg intre unicorni si sirene le-as alege pe amandoua deoarece ambele sunt la fel de sensibile si magnifice

| GreenStreetHooligan explică (pentru xPuffy):

E ok.Dar a-si fii dorit o comparatie literara intre 2 personaje intelegi?

| Clouds a răspuns:

Demoni.

| GreenStreetHooligan explică (pentru Clouds):

Eu am zis ca vreau comparatie intre 2 pers. fantastice... exemplu:varcolac-vampir.Ai inteles altceva...