| anda1313 a întrebat:

Ce planuri aveti pentru anul 2010? Ce doriti sa faceti in plus fata de 2009? Vreau exemple. Poate mai imi vin niste idei. Eu de exemplu, sa ma perfectionez in croitorie, sa invat engleza, sa vad Sibiu...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa mai scad. Pot sa scad? Vreau sa scad din timpul pierdut aiurea.

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sa imi iau permisul de conducere, sa inchei cu bine primul an de facultate, sa perfectionez invatarea a 3 limbi straine ( cred ca italiana, spaniola si germana ) si multe altele.

| Silvia a răspuns:

Vreau sa imi ridic media generala, pentru ca pe primul semestru e jalnica.
Restul nu ma mai intereseaza acum.

| Bishop a răspuns:

Sa imi termin scenariile si sa invat sa fac surf.

| Marii a răspuns:

Sa-mi vad limitele.happy

| Daiana_1737 a răspuns:

1)A... vreau sa-mi scot o medie cat mai mare...
2)Vreau sa nu ma mai enervez asa repede
3)VReau sa ma port mai frumos cu parintii
4)SA nu ma mai cert cu toata lumea din orice
5)...sa-mi achizitionez cat mai multe parfumuri (in special Bvlgari omnia:X)
6)sa merg mai des la Biserica
7) sa le indeplinesc pe cele 6

| Clauditza a răspuns:

Sa scriu versuri raap sa invat engleza sa ma plac profi ca eleva ca de obicei eu is dracu in scoala aia sa mai scap de fite figuri tupeu da nu cred ca am sa pot sa fac asta da oricum sper.

| Majj a răspuns:

Sa iau bac-ul sad
Singura dorinta

| flyleaf22 a răspuns:

Sa-mi perfectonez engleza, sa iau permisul de conducere:X, sa ma pregatesc pentru academia de politie, sa scot o media mai mare la scoala, sa imi modific o parte din hainedevil, sa-mi fac o coafura care sa ma reprezinte \m/, sa ii dau peste nas profei de contabilitate big grin