| MistarGoGu a întrebat:

Ce popor are talent la " vorbe DULCI " înțelegeți voi ce vreau sa spun!? La spanioli mi se par cele mai " gustoase și aromate "!

4 răspunsuri:
| Lupică27 a răspuns:

Da, spaniolii, doar de acolo vin telenovelele.

| MistarGoGu explică (pentru Lupică27):

? Zici. 80 % Mexic și Brazilia! Este mai mic costul de producție și onorarii pentru actori, tehnicieni și figurație! În Spania ar costa TRIPLU!

| ALM2000RO a răspuns (pentru MistarGoGu):

Vezi că Brazilia are drept limbă oficială portugheza, nu spaniola, fiind fostă colonie portugheză.

| MistarGoGu explică (pentru ALM2000RO):

Știu! Mersi de informație! Tot latini! Fac și aia telenovele și înjură la fel de frumos ca spaniolii!