| Narfundo a întrebat:

Ce pot avea in comun religia ,razboiul si banii?!

Răspuns Câştigător
| ComatoseWine a răspuns:

Reprezentantii bisericii au chemat oamenii la razboi de-a lungul istoriei.Biserica ne cere bani.Pentru armele de razboi e nevoie de bani si ne trebuie bani si dupa razboi ca sa ne revenim.Razboiul si banii reprezinta raul, biserica binele.Asa ar trebui, dar nu e asa.Biserica nu e ce ar trebui sa fie.

4 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

Bunul trai al stalpilor care controleaza lumea asta din umbra happy

| Felix1985 a răspuns:

Prostia omeneasca?

| bobocel12 a răspuns (pentru Felix1985):

E buna asta. E din belsug pentru toata lumea.
Funda?

| delya91 a răspuns:

Religie, bani, razboi sunt forme de ocultism, incultura si prostie omeneasca!