| CarinaVonPhetamine a întrebat:

Ce pot face cu prietena mea cea mai buna.cand vine la mine? V. a sta o noapte si nu stiu cu ce sa o amuz. sa o surprind. Ii place rozulstraight face Ce sa faccc? A da, si Melodiile lui Justin BB... Vreau bancuri super haioase, si ideei multee:d Va roooooooooooooog puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| pokales a răspuns:

Faceti ceva impreuna, o prajitura, ceva de mancare, prostiti-va si voi. Apoi puteti juca ceva... un twister, un sah ar fi interesant dar nu stiu daca va place happy, uitati-va la un film jucati ceva pe pc sau pe o consola ceva in 2, vorbiti despre baieti, bateti-va cu perne

| pokales a răspuns:

In plus ai putea sa o intrebi si pea ea ce ar vrea sa faceti happy

| dary461 a răspuns:

Origamii sau banc:
Bancul cu oaia roz

În împărăţia Împăratului Roşu trăia singura oaie roz de pe Pământ. Într-o tragică zi, aceasta a dispărut…Împăratul era distrus, pentru că era singura oaie roz din lume şi ţinea la ea ca la lumina ochilor, era viaţa lui. Şi-a chemat feciorii la el, în număr de 3, şi i-a spus fiului cel mare:

- Tată, ştii că s-a pierdut oaia roz. Ştii că era singura oaie roz din întreaga lume şi era a noastră, în împărăţia noastră. Ştii cât ţineam la ea, mai mult chiar decât ţin la voi, era lumina ochilor mei, bucuria vieţii mele, era oaia mea roz. Du-te, fiule, şi adu oaia roz înapoi.

Plecă feciorul cel mare, traversă 7 mări, 7 continente, 7 munţi, 7 dealuri, 7 câmpii, 7 văi şi nu găsi oaia roz…Împăratul era distrus. Era oaia lui roz, singura oaie roz din întreagă lume şi a dispărut…Chemă pe fiul mijlociu la ei şi îî spuse:

- Tată, ştii că s-a pierdut oaia roz. Ştii că era singura oaie roz din întreaga lume şi era a noastră, în împărăţia noastră. Ştii cât ţineam la ea, mai mult chiar decât ţin la voi, era lumina ochilor mei, bucuria vieţii mele, era oaia mea roz. Du-te, fiule, du-te şi adu oaia roz înapoi.

Şi plecă feciorul mijlociu, traversă 7 mări, 7 continente, 7 munţi, 7 dealuri, 7 câmpii, 7 văi şi nu găsi oaia roz… Împăratul nu mai ştia de el, era terorizat de gândul că nu va mai putea vedea oaia roz vreodată. Era oaia lui roz, o iubea mai presuse de orice, iar ea se pierdue…Cu o ultimă speranţă, chemă pe fiul cel mic la el şi îl rugă:

- Tată, ştii că s-a pierdut oaia roz. Nu pot trăi fără ea! Ştii că era singura oaie roz din întreaga lume şi era a noastră, în împărăţia noastră. Ştii cât ţineam la ea, mai mult chiar decât ţin la voi, era lumina ochilor mei, bucuria vieţii mele, era oaia mea roz. Du-te, fiule, du-te şi adu oaia roz înapoi. Şi a plecat mezinul la drum, a traversat şi el 7 mări, 7 continente, 7 munţi, 7 dealuri, 7 câmpii, 7 văi şi nu a găsit oaia roz

the second story

Într-un compartiment de tren un moş stătea cu un câine în braţe, iar în faţa lui o babă cu o pisică. Mâţa îl cam supăra pe câine, iar moşul o rugă pe babă să-şi ţină pisica liniştită, ameninţând că altfel o va arunca pe geam. Mâţa tot nu se potolea, iar moşul într-un acces de furie, deshide geamul şi o aruncă. În următoarea staţie, opreşte trenul, şi ghiciţi cine se urcă: Oaia Roz.