| ANDREEA61541 a întrebat:

Ce pot face în cazul în care o colega de clasa pe care o urăsc sa nu ma mai jignească cu informații neadevărate.Îmi puteți da niște replici tăioase sau sugestii va rog!

Răspuns Câştigător
| Deyne a răspuns:

Pai ai putea sa ii raspunzi cu aceeasi moneda. Inventeaza si tu ceva despre ea care sa o atace. Sau alta sugestie ar fi sa nu ii dai importanta, cu cat te vede ca te supara, te racaie vorbele ei, cu atat mai mult ii dai satisfactie si va continua sa te jigneasca.

1 răspuns:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Nu incurajam ura si violenta, noi ne-am dat jos din copac, cine nu vrea sa ramana acolo.