| Pinkyyy;x a întrebat:

Ce pot face sa am sanii mai mari? Gen: ce sa mananc.

7 răspunsuri:
| abstract3D a răspuns:

Cred ca o operatie pe creier ti0ar prinde bine nu conteaza ce esti pe dinafara conteaza pe dinauntru in fine ai inteles tu bafta

| Georgiana2905 a răspuns:

Buna intrebare. Nu stiu ce trebuie sa mananci ca sa creasca sanii. Nici nu am auzit ca ar exista vreun aliment care ar produce cresterea lor. In fine. ca sa fiu si eu putin ironica... ia si papa niste silicon.

| Unique a răspuns:

Patrunjel verde gol
vorbesc serios

| perro12 a răspuns:

Pamant...este bun la gust, cred.
Sanii iti cresc doar daca iti pui silicoane sau o tumora ceva temporar. Poti folosi un sutien cu burete, poate se observa o diferenta.

HF

| Rukhsandra a răspuns:

Dragaa poti sa manaci orice ca nu se depune pe sanii... poate pe fund, burta si picioare.
Daca ai probleme cu sani tai ai 3 variante.
1.Astepti pana la 18 ani sa mai creasca- te mai rogi de ei un picwinking
2.Iti accepti corpul asa cum ti l-a dat D-zeu ...ca deee nu toate suntem Pamela Anderson (nici ea nu s-a nascut "dotata"...stai linistita)
3.Sa iti faci operatie esteticabig grin
Sau folosesti sutien cu push up - cea mai mare teapa pentru barbati devil

| Silvia a răspuns:

Baloane.

| Pinkyyy;x explică:

Thankss alllove struck