| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot fi dupa ce termin facultatea de farmacie, in afara de vanzatoare?

2 răspunsuri:
| Kittynika a răspuns:

Pe aici nu gasesti parinti mai ales betivi.gasesti o majoritate de copii cu varstele intre 7-14 ani care or facut sa decada acest site cu intrebarile lor stupide si batjocurile lor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu îmi spune că suferi sad. Îmi pare rău.
Bănuiesc că e tragic. Nu am avut așa ceva în familie.

Însă părinții ăstia slabe șanse să recunoască. O să ignore probabil. Să spunem că și tu ai un viciu. Așa ușor ai renunța la el, dat fiind că e pronunțat?