| chupachups1234 a întrebat:

Ce pot sa fac cand ma plictisesc? Poate ceva de construit cum ar fi chestii hand-made sau ceva thinking Idei?

2 răspunsuri:
| Biiiiiia a răspuns:

Buna.
Exista pe net un site[pe care nu il mai stiu exact]pe care scrii emailul tau, numarul de tel, adresa si te angajezi sa faci niste felicitari, bratari etc pe care le confectionezi tu dupa modelul pe care ti`l trimit ei acasa[iti trimit si toate materialele bineinteles, dar exista si un timp limita sa le faci]...Nu te plictisesti si scoti si niste bani.
Bafta!

| MeYouAllNight a răspuns:

Citeste. Citeste cat de mult poti.