| mileylove a întrebat:

Ce pot sa fac daca videoclipurile de pe youtube nu vor sa porneasca? am auzit ca trebuie sa-mi instalez nu stiu ce flesh, dar l-am instalat si tot nu merg. ce sa fac?

1 răspuns:
| klimt a răspuns:

Daca nu iti merg videoclipurile de pe youtube, trebuie sa instalezi flash player ultima versiune, apoi trebuie sa restartezi browser-ul si daca nu merg trebuie sa restartezi calculatorul, daca nici asa nu merg te sfatuiesc sa iti descarci un nou browser gen Opera sau Mozilla etc. happyBrowser pe care il vei folosi pentru asa ceva - vizionarea videoclipurilorwinking