| Iasmiine a întrebat:

Ce pot sa fac sa am vocea mai groasa sad? Mentionez ca sunt fata big grin

Răspuns Câştigător
| Asfalt a răspuns:

Nu sunt prea multe variante. La barbati, vocea se face mai groasa cu varsta.

Exista din cate stiu operatii chirurgicale dar sunt scumpe, riscante si nu cred ca vrei sa treci printr-o operatie doar ca sa ai o voce mai groasa.

Actorii isi schimba vocea pentru a interpreta diferite roluri si se pot obisnui cu noua voce la moment dat, ca si cum ar fi vocea lor naturala.

4 răspunsuri:
| ANNAx44 a răspuns:

Pai. sa te apuci de fumat.hee hee

Fundita?batting eyelashes

| atasament a răspuns:

Apucate de fumat

| SMTHING a răspuns:

Dc vrei voce groasa?

| tweety_5484 a răspuns:

Eu sunt fata si nu am vocea foarte groasa dar... toti fac misto de vocea mea.Crede-ma mai bine (ca fata) sa ai vocea subtire. Nu e placut sa auzi pe la spate vorbe "ce voce are si aia" sau "ba da ce voce ai" crede-ma e foarte urat.Nu inteleg ce va place la vocea groasa... e bine ca nu o am si mai groasa laughing