| Soborigozaur a întrebat:

Ce pot sa fac sa nu mi se mai ingrase parul?
funda

7 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Îl speli mai des.
Însă, dacă vrei, poți citi câteva informații interesante care poate te ajută.
http://www.ziare.com/articole/par+gras+remedii+naturale

| mona a răspuns:

Alege un sampon mai potrivit parului tau si iti speli mai des parul

| ionutzul31 a răspuns:

Il tii la cura de slabire...sau il speli mai des

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Păi foloseşte o mască pentru păr pe care o poţi cumpăra de la farmacie. :d Foloseşte un şampon şi un balsam. Spală-ţi părul de două ori pe săptămână. Nu mai mult nici mai puţin. Sâmbăta şi miercurea.
Baftă!

| AntoniaOrman a răspuns:

Nimic nu poti face.

| AnneHere a răspuns:

Il speli mai des.
Doar nu stai cu el asa uleios, ca in caz de lipsa de ulei sa-ti bagi capul in tigaie rolling on the floor

| accescrang a răspuns:

Ca sa nu ti se mai ingrase parul trebuie sa te speli mai RAR.Cu cat te speli mai des cu atat se ingrasa mai repede.Sa te limpezesti cu otet indoit cu apa sau cu suc de lamaie.Si sa nu mai folosesti balsam de par.