| minime3 a întrebat:

Ce poti face cu 500 de lei daca esti fata/femeie? I-ati da pe haine, creme pentru ingrijirea corpului pentru a avea o piele fina si frumoasa, sau poate produse alimentare bio, nu stiu, zic?! Am dat cateva exemple. Voi ce idei aveti, sau ce ati facut ultima oara cu 500 de lei (care nu sunt nici mari, dar nici prea mici)?

2 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Îi dau pe tratamente.
Gen dacă nu îmi iau pastilele zilnic, sunt un pericol pentru societate.

| Batmanel a răspuns:

Momentan imi extind colectia de console, deci as merge intr-un targ si mi-as lua ce imi lipseste, daca le gasesc. laughing