| DianaIsHere123 a întrebat:

Ce poti face cu un IPad? Poti asculta muzica? Si...Cam cat costa un IPad?

3 răspunsuri:
| TizZu15 a răspuns:

Da pe ipad poti asculta muzica.Este foarte folositor.Nu este foarte cump.

| Charlotte02 a răspuns:

Ipadul este ca un iPhone mai mare happy poți sa intri pe net pe facebook pe Mess sa te uiti la filme, sa asculti muzica, sa îți faci poze plus ca poți sa îți iei aplicații gen jocuri sau alte chestii amuzante big grin

| Lubenitza a răspuns:

Da poti asculta muzica dar daca esti pasionat de muzic aiti recoman un iPod il am de 8 luni si este extraordinar, in plus pe iPod ai aproape toate functiile unui iPad si iPhone la un loc happy dar am si un iPod, e fix alegerea ta laughing