| Rose_2860 a întrebat:

Ce preferati Facebook, Twitter, Hi5 sau Netlog? si de ce?

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu folosesc Hi5 mai des. Si pentru amatori nu toti sunt piti si coca. Eu imi pun poze normale fara sa bag nu stiu ce efecte sau sa ma postez in chiloti sau stiu eu. Pur si simplu am un profil. Mai bag cate un amic. Schimb de comentarii. Ne mai ajutam daca e ceva. Mai schimbam un id de mess.

| Flav a răspuns:

Tu ce alegi: manelele, Otv, Oana Zavoranu sau piticul porno? si de ce?

| JeSa a răspuns:

Salutare WhiteRose!, sincera sa fiu pe nici unul din cauza ca as avea eu motive, precum ca e moda piticoancelor si cocalarilor,, si nu tin pasul cu ei!, ehh .sau multi se dau cine nu-s. oricum cu totii is acolo pentru. a-si arunca comentarii de mandrie, lauda si etc. .si iar eu nu le fac fata!, dar ca sa ma incadrez, conform intrebarii tale, as opta pe Netlog deoarece cu un scop de a-mi creea, de a avea cati mai multi amici, nimic mai mult .in cazul meu!, ai sa zici presupun"dar si pe celalalte la fel se procedeaza ca si pe TPU".eh nu e chiar asa!, cand am ales inseamna ca am stiut si de ce?! si anume ca mi-a inspirat situ incredere de mare anvergura, precum, bineinteles si TPU-site la care cooperez cu voi altii, in calitate de user!, Ok, bye!

| Catalion a răspuns:

Prefer si facebook si twitter. Am cont la amandoua si e chiar distractiv.

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Netlog. Am multi prieteni pe acest site si, in afara de asta, imi plac blog-urile de acolo.

| ellene a răspuns:

Facebook pentru ca are grafica mai faina si nu e plin de pitzipoance si cocalarihee hee

| videoblog a răspuns:

Facebook si Twitter.