| MyFavoriteAvatar a întrebat:

Ce preferati Youtube sau Facebook? Eu aleg youtube

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Eu aleg Youtube. DAR, ca să nu înţelegeţi greşit, aleg doar pentru că e singurul site pe care îl ştiu că pot asculta melodii.

Facebook-ul, neah! Nu mă prea atrage. Mai ales că am învăţat anul acesta, la dirigenţie, cât de periculos poate fi. Plus că o colegă mi-a povestit ce a păţit o dată: Era la verişoară-sa, pe calculator, pe Facebook, pe contul verişoară-si. În lista în care era şi ea, acolo la prieteni, apărea Online, şi s-a gândit că poate e maică-sa. A dat să îi trimită un mesaj. I-a zis: "Hei, mami, ce mai faci?"
Şi cine era pe contul ei a început s-o-njure.

Numai bine!

2 răspunsuri:
| simina36 a răspuns:

Eu aleg tot Youtube, Fb nu ma pasioneaza deloc!

| Liviutz98 a răspuns:

Eu aleg Youtube si TPUwinking