| Tasya05 a întrebat:

Ce premiu ar trebui sa iau daca am media generala 9.89?

12 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Depinde si de medile colegilor tai.
normal ar fi sa iei 1 cu media aia happy

| TeoPT a răspuns:

Cam mare media pentru cat esti de proasta si de inculta.

Premiile sunt in ordinea mediilor.
Iei 1 daca ai cea mai mare medie
Iei 2 daca ai a doua medie.
Iei 3 daca ai a treia medie.
Si daca sunt mai multe medii in fata alei tale iei mentiune.

Exemplu. Daca sunt 4 medii de 10, 9, 95, 9, 90 si 9, 89 ( a ta)
Premiul I - 10
Premiul II - 9, 95
Premiul III - 9, 90
Mentiune - tu.

Bafta

| TeoPT a răspuns:

@yloveyoujustinbieber
Nu esti proasta fiindca iti place de biberon.
Esti proasta din cauza INTREBARILOR SI RASPUNSURILOR TALE STUPIDE de pana acum. care erau despre biberon laughing

Te-ai lamurit?

| TrendyHedgehog a răspuns:

Pai ei premiul 1 daca ai cea mai mare medie din clasa ta. Daca mai sunt copii cu medii mai mare ca ale tale gen 9.95 tu o sa iei locul 2 sau 3.

| Merrycriss a răspuns:

Premiul intai logic

| Tasya05 explică:

@7h30, dc sunt proasta? Pt ca imi place Justin? Si ce? Pe mine ma intereseaza mai intai cartea, dupa aia Justin! Daca imi place Justin nu inseamna ca sunt proasta!

| Tasya05 explică:

@7h24. Da, in fine! Nu prea am chef acu sa ma cert cu prostii... sincer. dar sa revevii maine pe aci pe la 5 cand ies de la scoala ca atuncii sigur am chef sa ma cert cu tine. Da?

| Nicoleta99 a răspuns:

Pai nu stiu cum se face la tine la scoala, dar la mine
Premiul 1: mediile intre 9, 50 si 10
Premiul 2: 8, 50 si 9, 00
Premiul 3: 8, 00 si 8, 50 si mentiunile...
Deci tu iei premiul 1happy

| ToxicEcstasy a răspuns:

Depinde de media cerlorlalti colegi.
Premiul 1: cel cu cea mai mare medie din clasa.
premiul 2: cel cu cea de`a a 2a cea mai mare medie din clasa.
premiul 3: cel cu cea de`a a 3a cea mai mare medie din clasa.

@BenBurnleyTheo : Sa`ti placa de un cantaret si sa-l asculti e NORMAL.
In plus e problema ei. Daca ii place de Justin nu inseamna ca e si proasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Până trece Teo pe aici...mă cert eu cu tine dacă vrei.

| anadandelinaa a răspuns:

Cred ca 2 pentru ca primul are cam 9.96 sau 9.94 depinde de cate materi ai

| 1510anamaria a răspuns:

O sa iesi pe locul II