| Andreea_1745 a întrebat:

Ce pretuiti cel mai mult pe lumea asta? raspunsul care ma impresioneaza primeste

Răspuns Câştigător
| Luori a răspuns:

Incerc sa ma bucur de orice moment din viata mea. Cel petrecut alaturi de parinti, fiind langa ei, cautand sfaturi care stiu ca sunt spune din toata inima, ajutandu-i. Alaturi de prieteni, care stiu ca maine poate ca nu ii mai pot avea. Iubesc timpul langa ei, gust din el cu toata inima. Prietenii sunt o bucurie pe care o am in viata si este extrem de importanta. Ma bucur ca vad un apus/rasarit de soare. Ma bucur in cele din urma si de acel obstacol care imi sta in fata, pentru ca stiu ca trebuie sa il inving. Ma bucur de anii petrecuti in liceu, si ma gandesc cu mare drag la cei care au trecut in generala. Ma bucur de orice este nou in viata mea, pentru ca vreau sa profit asa cum se cuvine. Desi timpul trece, vreau sa stiu ca nu am nici un regret cu felul in care a trecut.
Pretuiesc orice lucru care imi face viata mai frumoasa!

6 răspunsuri:
| User a răspuns:

Banii. Bine, asta nu inseamna ca mi-as vinde si sufletu' pentru ei.

| Catta a răspuns:

Viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scurtele si putinele momente de fericire ale vietii.

| arysa a răspuns:

Pe parintii mei care mi-au dat o educatie speciala, care m-au ajutat de fiecare data cand am avut nevoie si care au fost alaturi de mine in cele mai importante momente ale vietii.Au fost momente in care toti din jur m-au dezamagit si m-au lasat dar ei au fost mereu acolo sa ma ridice si sa ma sfatuiasca sa merg mai departe. Tot ceea ce sunt azi sunt datorita lor si sper ca intr-o zi sa pot sa fiu un parinte cel putin la fel de bun ca si ei.

| Bubiko a răspuns:

Eu pretuiesc familia, casa mea, animalele si pe DUMNEZEU. Cel mai mult pe DUMNEZEU. PE el il iubesc cel mai mult.

Eu nu cred ca as putea sa locuiesc in alta casa decat a mea si fara animalutele mele. Adica iepurele, papagalii, pisica(michel il cheama) si cainele (codita)

| Bacemi a răspuns:

Iubirea. De la viata mai presus de toate imi doresc iubirea. Sa am prieteni adevarati si sa gasesc o fata deosebita.