| AriaMontgomery375 a întrebat:

Ce producte te ingrasa cel mai mult si ce mai putin? Apropo pestele si harbuzul cel mai inportatnt! Va rog! funitza.

Răspuns Câştigător
| AlexandraSmiley a răspuns:

In general te ingrasi daca mananci mancarea cu paine, sau produse fainoase.Renunta la ele, si tot e ok.Alimentele care nu ingrasa(posibil sa ingrase, foarte putin, nu stiu.)sunt pestele, carnea de vita, de iepure. Legumele si fructele contin zahar, ala ingrasa, de aceea nu trebuie sa mananci dulciuri.