| anonim_4396 a întrebat:

Ce produse handmade se vând?
Vouă ce v-ar plăcea?

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

@1997onur
"nu suport sa port aur deloc brățara aia chiar mia plăcuse cu adevărat da s-a rupt și nu știu ce am mai făcut cu ia "

Poate că ai amanetat-o, Onur, in schimbul unei shaorme cu usturoi. tongue

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

N-ai să crezi, dar au o mare vânzare, fie că vorbim de Târgul de Crăciun, Târgul de Paște, de sezonul estival, ori când e perioada Festivalului Medieval. Multi turisti achizitionează handmade-uri.
M-ar atrage absolut tot ce e frumos, de la cercei croșetați, ori model "Fantasia", până la obiecte decorative...

| 1997onur a răspuns:

Vara trecuta am găsit o brățară pe plajă când munceam nu știu dacă era de băieți sau de fete era ceva negru și simplu era ceva subțire și mic și ma jucam cu el mereu când așteptăm să vină clienți pe plajă dimineața era ceva mic și subțire nu știu dacă era hand made dar s-a rupt brățara aia și nu știu ce am mai făcut cu ia atuncia dar mi-ar plăcea sa am o brățară din aia din nou pe mână pot spune da că-mi place brățări de mână dar nu dinalea cu figuri și din aur nu suport sa port aur deloc brățara aia chiar mia plăcuse cu adevărat da s-a rupt și nu știu ce am mai făcut cu ia (