| Lariiiiiiiiiii a întrebat:

Ce program de editat poze e mai bun? si cum sa folosesc photo shopul... e bun de ceva acest program?

Răspuns Câştigător
| DennyxD a răspuns:

Pizap(e the bestlove struck poti sa decupezi,sa pui efecte etc.),picnick(si asta la fel de tarelove struck poti sa iti schimbi culoarea parului,a ochilor etclove struck),foto flexer,photo scape,photo instrument,photo shine,photo brush,photo funia,face in hole, caption it, imikimi.com,blingee,pikipimp.com.,photoshop.
funda pls?love struck

si normal ca este bunhappy este unul dintre cele mai bune si mai intalnite programebatting eyelashes
intra pe youtube si cauta tutorial photoshop. bftwinking

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Photoscape

| aly a răspuns:

Cel mai bun este potoshop c3
funda?

| bogdan74688 a răspuns:

E ok, dar corel x3 e mult mai bun, si sa numai spun, si mai simplist. Acum depinde ce modificari vrei sa faci - in functie de nevoi, pot fii mai multe programe ( photobrush / DreamLight Photo Editor / Gimp / Inkscape / PhotoScape ), si le poti lua de pe http://thepiratebay.org/