| rahelyta a întrebat:

Ce program imi trebuie ca sa deschid jocul? sau cum il instalez, cum joc? Http://www.acid-play.com/download/super-mario-pc/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma deci dai la internet scrii acolo metin2 si dai click pe una dintre enunturile alea. si dupa aia scrie acolo id si pasword scrii ce parola si id vrei dar sa le ti minte! ca nu mai poti intra pe cont daca uiti tot.acum cum deblochezi contul e usor daca ai id si parola de mess.intri si scrii sign in to yahoo si iti arata sa scrii id si parola ta dupa aia deschizi jocu si gata o sa inveti de la maestri online de pe metin ce trebuie sa faci na te pup ai grija ce faci

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce progam imi trebuie s-a deschis gta san andreeas?