| Dydydodo a întrebat:

Ce puteti sa i-mi spuneti despre chiestia aia ca poti vedea episoadel din pariu cu viata mai devreme? Unde trebuie sa intru?Trebuie sa dai bani?Ajutor. Vreau sa stiu totul happy despre asta va rog dau funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Poti vedea episoadele din "Pariu cu viata" luni dimineata la ora 10 pe http://voyo.ro/
Trebuie sa te abonezi pentru a putea vedea, costul este de 3 euro + TVA si ai primele 7 zile gratuit. Poti plati cu cardul sau prin sms.
Sper ca am putut sa te ajut.