| Toader_Raisa_1998 a întrebat:

Ce rasa de cateii va plac?

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! cele pe care le am eu.un lup, o corcitura de lup+rotweiller si cel din pozalove struck
O zi frumoasa sa aihappy

| ツDiana a răspuns:

Husky, Chow-Chow, Labrador, Beagle. xD

| ioanadanny a răspuns:

Caniche,bichon,akita,lup cehoslovac,labrador, cane corso, husky, ciobanesc mioritic, ciobanesc caucazian :X

| blueSky_3324 a răspuns:

Yorkshire terrier, canne corso, ciobanesc german, labrador, husky

| Andradutsa a răspuns:

Golden Retriever :X

| jACKiLLdARK a răspuns:

Husky, bulldog englezesc, ciobanesc german, ogar afgan...dar puii de rotweiller, in special - pe cat de inteligenti sunt la maturitate, atat de prostuti sunt ca si pui. happy