| SilentRain a întrebat:

Ce rase de caini va plac? *

17 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Beagle,Labrador.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ciobanescul de bucovina, si mioriticul.
Si "lupii" (ciob. germani) imi plac, dar primii sunt preferatii.
Nu imi plac cainii mici, mi se par inutili. De fapt, aproape toti cainii sunt inutili big grin

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cei cu părul f. creț (Poodle, Lagotto Romagnolo, Labradoodle, Bichon Frise) sau pletoșii (Ciobănescul Mioritic).

| Andreeush a răspuns:

Pug, labrador, rotweiler, ciobănesc german.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Corgi, akita inu, samoyed.

| Plato a răspuns:

Doberman si German Shepherd.

| HadesSs a răspuns:

Yorshire Terrier happy

| CleanHeart a răspuns:

Toate rasele dar cel mai mult câinii york( am 3) și un pechinez adorabil happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bandog si Collie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciobanesc German, Ciobanesc caucazian, Ciobanesc Belgian Groenendael, Samoyed, Wolf-dog hybrid, Husky, Malamut de Alaska, Rottweiler, Weimaraner, Terra Nova

| GirlOnline81 a răspuns:

Cane Corso si Shar Pei.

| IonutCG90 a răspuns:

~Sunt fan cats dar uite dacă tot m-ai provocat:
~https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_dog_breeds din astea îți zic 3:
1. Blue Lacy
2. Bucovina Shepherd Dog
3. Czechoslovakian Wolfdog
P.S.: Mâine poate răspund altfel.

| SilentRain explică (pentru IonutCG90):

Da tu job nu ai? rolling on the floor

| IonutCG90 a răspuns (pentru SilentRain):

Ce rea ești, acu înțeleg de ce te mai plângi cu antisocialu etc. sad

| SilentRain explică (pentru IonutCG90):

He-he-he, asta nu a fost rău big grin

| IonutCG90 a răspuns (pentru SilentRain):

X_x îți dai seama cum ar fi să te provoc? Scândura aia puff happy O meritam cu scândura, dacă știam că €ști minoră nu te provocam tongue Îmi cer încă odată scuze poliției virtuale, mascaților etc. Vă rog, n-am știut că e minoră big grin happy

| RcSimona a răspuns:

Labrador, Golden Retriever, Husky si ChowChow