| alexaalexandraa a întrebat:

Ce regrete ai din anul 2011? si ce iti doresti in 2012? La multi ani! Un An Nou fericit!

Răspuns Câştigător
| CristiB93 a răspuns:

Eu am un singur regret si acela este ca nu am avut si eu o iubita care sa ma iubeasca si imi doresc ca in 2012 sa gasesc o iubita care sa ma iubeasca si sa fie langa mine si sa aiba grija de mine nu conteaza de unde si de pe internet sa o gasesc sau in orice colt al lumii, cu stiinta din ziua de astazi nici chiar distanta nu mai opreste oamenii sa se iubeasca happy

| alexaalexandraa explică (pentru CristiB93):

Iti doresc sa gasesti acea fata care ti-o doresti. Da, asa este, nici chiar distanta nu poate sa opresca oamenii care se iubesc. Dar din pacate, sunt alte ''distante'' care despart doi oameni care se iubesc! Mult noroc iti doresc happy

| CristiB93 a răspuns (pentru alexaalexandraa):

Mutumesc happy si iti doresc si eu tie un an nou fericit si tot ce iti doresti tu sa ti se implineascwinking

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.In 2011 regret faptul ca au avut loc asa de multe tregedi, ca de exemplubig grinezastrul de la Fukushima sau Razboiul din Libia.Si pentru 2012 sper sa fie un an mai colorat, nu sa fie ca 2011 sumbru.Un An Nou fericit si tie!