| Otto2014 a întrebat:

Ce religie aveti?
Eu sunt ateu, dar nu am nimic cu cei care cred.

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ateu, ateismul nu este o religie

| Otto2014 explică (pentru RAY):

Stiu,dar nu am gasit o exprimare buna.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Crestin ortodox.
si la fel, nu am nimic cu nimeni. As putea sa ma intind pe acest subiect dar...

| R0R0 a răspuns:

Ortodox.

| gemeni6226 a răspuns:

Eu m-am nascut intr-o anumita religie dar deja de 10 ani nu am mers la biserica respectiva ca m-a suparat foarte rau popa.Dar de aceea cred in existenta unei forte divine in Univers cu care sunt conectata si care vegheaza asupra mea.

| Idkidk a răspuns:

Ortodox.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Nu sunt ateu dar nu cred toate bazaconiile din Biblie.
Religiile au nevoie de oameni imaturi pe care sa-i manipuleze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crestin ortodox.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba esti crestin odata ce esti botezat.Esti notata undeva ce religie ai, in biserica unde te-ai botezat sau mai stiu eu unde.Ca esti ateu si ti-ai pierdut credinta, aia e altceva dar figurezi crestin.

| JetBlueJet a răspuns:

Ateu happy

| MistretulPufos a răspuns:

Credinta intr-o divinitate dar nu cred in religie, desi nu am nimic cu religia altora

| wpetterssone a răspuns:

Sunt Martor al lui Iehova de 9 ani. Biblia mi-a adus răpsunsurile la întrebările pe care le aveam cu privire la viață și viitor. Cu ajutorul Martorilor și al părinților am studiat Biblia, iar apoi m-am botezat.

| TheFragranceMaster a răspuns:

Ateu,dar am o problema cu dementii religiosi.Musulmanii pentru moment.