nony
| nony a întrebat:

Ce replici a-ti folosit la agatat? big grin

Răspuns Câştigător
| unuzero a răspuns:

Pai in primul rand as incerca sa scriu cat mai corect din punct de vedere gramatical. asta iti va dezvolta capacitatea intelectuala, iar asta te ajuta sa nu folosesti doar cateva "replici" atunci cand vrei sa faci cunostinta cu fata pe strada (sau in orice alt loc). asa vei putea sa incepi o discutie foarte placuta cu o fata pe strada fara sa tocesti acelasi "replici" mult prea des folosite.

31 răspunsuri:
| preparatus a răspuns:

Pai sincer cred ca ar merge: Buna! De cum te-am vazut mi-ai placut foarte mult! Ai vrea sa mergem la un suc impreuna? Sunt sigur ca nu o sa regreti!

| Cosmin_Teodor_1984 a răspuns:

Nu am folosit dar si eu caut asa ceva