| DorelSudoru a întrebat:

Ce reprezinta nickname-ul vostru?
De ce la-ti pus?
Are legatura cu voi...va defineste?
Catalogati userii dupa nick name?

10 răspunsuri:
| IzzaxD a răspuns:

Paii e numele meulaughing shii.l`am puss ca e numele meu shii...la ultimele doua intrebarhi da si dalaughing.o sa intr cred ce e ca "xD" din nick name`uu mheu.winking.l`am puss ca ma reprezintha decii eu sunt mai nebunathik de felllaughing. sper ca te-am ajuthatrolling on the floor

| Skylar a răspuns:

Demonul cunoasterii.
Pentru ca e relevant.
Incerc.
Da.

| narutohokage_2642 a răspuns:

Light, in primul rand vreau sa-ti spun ca si mie imi place enorm Death Note chiar daca sunt megafan Naruto.
Sa stii ca nickname-ul pe care il alegi este deseori influentat de anime-ul preferat.
Are o legatura foarte mare si ma defineste intr-un anume fel(vointa de foc)
L-am pus pentru. ca m-i-a placut cum suna.

| Siyah a răspuns:

Siyah inseamna negru in limba turca. Imi place culoarea.

| NaRgiT a răspuns:

E numele meu invers, deci e logic de ce l-a pus si ca ma defineste, iar la ultima intrebare da! deoarece iti dai seama de creierul lui instant

| xzzyzy a răspuns:

Porecla mea.
Fiindca a ajuns sa-mi placa.
Cred ca da...
Ei, aici nu inteleg ce vrei sa spui

| κλάους a răspuns:

Pai...era mai demult un desen (power rangers cred) in care era unu Klaus (tipu rau)si prietenii or inceput sa ma strige Klaus. Eu unu nu eram raulaughing. Si dupa aia mi-am dat seama ca Klaus vine de la Claus iar Clau vine de la Claudiu (numele meu adevarat).

L-am pus pentru ca, prima oara am avut cont pe forumuri, iar acolo numele meu era klaus, iar, daca cineva ma vede aici de pe alte forumuri, site-uri sau boguri, o sa stie ca sunt eu.

Cred ca are legatura...dar nu sunt sigus.

Nu, nu catalogez userii dupa nick name.

| Crisis a răspuns:

Mda, intr-un fel.
Crisis inseamna criza in engleza, sau moment crucial, unii imi zic asa pentru ca mereu sunt pusa in situatia asta, sa iau decizii. "Asculta Dimmu in casti" - Dimmu e formatia mea preferata. Da, ma defineste nicknameul.
In legatura cu cealalta intrebare, da. Cataloghez unii useri dupa nickname, cum a zis si NaRgiT, iti dai seama de inteligenta userului. Una e sa-ti pui un nume cat de cat normal, si alta sa-ti pui "IloveJustinBieber" sau "TzYgAnK" sau mai stiu eu ce. laughing

| Paulla a răspuns:

E numele meu, l-am pus din lipsa de inspiratie si pentru ca nu spune mare lucru despre persoana mea.
Da, uneori numele spun destul. [Dark_Sad, MileyCyrus700, TigancaTha...]

| Qphantom a răspuns:

1.O fantoma, q-ul e o litera random.
2.Ahahaha...ha...ha, eu doar caut nick-uri sa fie dragute si disponibile.
´ ▽ ` )ノ
3.Presupun.Sunt la fel de invizibila ca si una. ಥ_ಥ
4.Nu chiar, desi nickname-ul poate aduce o prima impresie.

-Qphantom