| ElectricChapel a întrebat:

Ce reprezinta pentru voi "fundita" pe care o primiti pentru cel mai bun raspuns? Argumente...

Răspuns Câştigător
| laviflower a răspuns:

Pentru mine nu inseamna nimic.Eu vreau sa ajut oamenii.Parerea mea este ca funditele nu au ce cauta pe acest site. O fundita sau mai multe nu valoreaza nimic.

5 răspunsuri:
| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Fundita reprezinta pentru mine raspunsul corect si castigator. Raspunsul care chiar a ajutat acea persoana care avea nevoie de ajutor. Funda e un lucru ff important pe TPU. Mai laes ca sunt unii care se bat pentru o funda ( pot da exemplu : eu laughing ). Funda? puppy dog eyes

| SSSkkkk a răspuns:

Buna.

Pentru mine fundita reprezinta o recompensa dupa ce am dat un raspuns de care intrebatorrul s-a folosit.

pa, pa

| Tweetymrrr a răspuns:

Rasplata si apreciereawinking. Este o "mini-bucurie" sa stii ca ai 100 de fundiste sau nu stiu eu cate.happy.
Fundita este elementul cheie de pe acest sait care a creat dependenta acuta la uniihee hee
BaFTha~La multe fundistelaughing)

| RMihai a răspuns:

Fundita e o fudulie, daca nu era faza cu fundita raspunsuri castigatoare, nu mai intra nimeni pe site, asa ii facut sa atraga lumea, buna idee

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Penru mine Fundita reprezinta, raspunsul corec, castigator.Care insamna ca pe acea persoana a ajutat-o foarte mult raspunsul meu, FUNDITA pentru mine, este o "Mini'Bucurie" pentru ca a mai acumulat cateva puncte, si pentru ca am putul sa ajut pe cineva