| LadyAdda a întrebat:

Ce s-a intamplat azi la gala Mireasa pentru fiul meu?

Răspuns Câştigător
| Membra a răspuns:

Tatăl lui Adrian i-a făcut dreptate şi a vorbit în direct prin telefon, rugându-l pe Cătălin să înceteze cu ironiile la adresa lui. Cătălin a lămurit divergenţele cu mama sa. Daniela a avut de obiectat împotriva Biancăi, cu privire la nu ştiu ce baterii ale microfonului şi mesaje după ora unu, dar în sfârşit nu a rezultat nimic ieşit din comun. Unii au crezut că Adrian şi-a abuzat mama din cauza nestăpânirii, muşcând-o de ureche, şi totuşi, recalcitrantul băiat nu recunoştea. Iar, în sfârşit, Marcela a fost eliminată. A, şi mai era ceva legat de una Sandra şi Dragoş... cum că el s-a cuplat doar pentru bani la acea emisiune.
Am spus pe scurt cam tot ce s-a întâmplat. M-a captivat spre mirarea mea, din moment ce mama urmăreşte. Sper că am fost explicită.