| anonim_4396 a întrebat:

Ce s-a intamplat cu TPU? Am scris la "Cauta intrebari si raspunsuri" ceva si imi arata chestii total diferite.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Trebuie sa scrii un singur cuvant, care sa contina cel putin 4 litere.
Succes!

| CARMENCITA a răspuns:

Si eu patesc asa.Depinde ce scrii. Daca scrii la "Cauta intrebari si raspunsuri"un cuvant sau doua iti apar intrebarile si raspunsurile in care apar acele cuvinte.Eu daca scriu mai multe cuvinte o intrebare nu-mi apare ce cautam.Si pe alte site-uri se intampla asa.Nu pot cauta o intrebare trebuie sa scriu un cuvant sau doua.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ori se face o reactualizare.
Pa, pa.