| andrulina a întrebat:

Ce s-a intamplat saptamana trecuta in cameleonii de pe 11 iulie pana pe 18? Ce a patit Veronica? De ce s-a certat Esteban cu Izabela si cu Alexandra?

Răspuns Câştigător
| davidwarner a răspuns:

Veronica a vrut sa isi faca operatii estetice, dar nu si-a facut analize inainte si operatia a decurs prost si doctorii ai abandonat-o la urgente.
Esteban a fost invitat de Isabella in Jamaica sa se impace si a acceptat, dar nu voia sa afle Alejandra. Anais i-a auzit vorbind si i-a spus, Alejandra s-a dus la aeroport si s-a certat cu Esteban, chiar daca el nu mai voia atunci sa plece, sa ramana cu Alejandra. Isabella s-a certat cu Esteban pentru ca nu i-a iesit planul sa ii faca un copil, pentru ca Esteban e impotent.
Nu stiu sigur datele in care au fost date episoadele, dar cred ca despre asta vorbesti. Aaa... si cred ca de fapt vorbesti despre Saracii Tineri Bogati, nu?
Sper ca te-am putut ajuta...

3 răspunsuri:
| NuAmHabar a răspuns:

Filmul se nubeste"Saracii tineri bogati" nu cameleoniihee hee

| Annie_6583 a răspuns:

Poate vroiai sa spui "Saracii tineri bogati"hee hee

| andrulina explică:

Da saracii tineri bogati ma scuzati