| T30D0RA a întrebat:

Ce s-a mai intamplat in "Cameleonii" in weekend? Nu am fost acasa.

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Stai să-mi amintesc laughing.
Bruno a mers la morgă şi a descoperit că Irene a fost omorâtă de Ponce de Leon, însă doar lui Ulises ia spus deoarece îi e frică să nu fie crezut nebun.
Tatăl lui Patricio a văzut înregistrarea dintre el şi Ulises şi a văzut că Ulises l-a lăsat să câştige şi l-a umilit din nou pe Patricio.Acesta s-a enervat şi s-a dus la Ulises acasă pentru a se mai bate o data, ca să dovedeacă faptul că este mai bun, dar a ajuns Sol la timp şi i-a despărţit.Patricio a aflat că Ulises l-a lăsat să câştige ca să îl ajute să se înţeleagă mai bine cu tatăl lui.
Ponce de Leon a văzut pozele cu directoare si profu' Cantu şi vrea să se răzbune pe ea. Ia trimis într-un plic o poză cu ea şi Cantu' în timp ce întreţineau relaţii sexuale iar ea s-a speriat şi a crezut că Cantu vrea să-i facă rău.
Silvana a urmărit-o toată ziua pe Valentina.Valentina i-a cumpărat un inel lui Sebastian şi i l-a dăruit.
Sebastian şi Valentina cred că stăpânul a omorât-o pe Irene.
Hmm thinking cam atât îmi amintesc eu, asta a fost cel mai important.big grin

1 răspuns:
| iepurica_7902 a răspuns:

Bruno a mers la morgă şi a descoperit că Irene a fost omorâtă de Ponce de Leon, însă doar lui Ulises i-a spus deoarece îi e frică să nu fie crezut nebun.

Tatăl lui Patricio a văzut înregistrarea dintre el şi Ulises şi a văzut că Ulises l-a lăsat să câştige şi l-a umilit din nou pe Patricio.Acesta s-a enervat şi s-a dus la Ulises acasă pentru a se mai bate o data, ca să dovedeacă faptul că este mai bun, dar a ajuns Sol la timp şi i-a despărţit.Patricio a aflat că Ulises l-a lăsat să câştige ca să îl ajute să se înţeleagă mai bine cu tatăl lui.

Ponce de Leon a văzut pozele cu directoare si profu' Cantu şi vrea să se răzbune pe ea. Ia trimis într-un plic o poză cu ea şi Cantu' în timp ce întreţineau relaţii sexuale iar ea s-a speriat şi a crezut că Cantu vrea să-i facă rău.

Silvana a urmărit-o toată ziua pe Valentina.Valentina i-a cumpărat un inel lui Sebastian şi i l-a dăruit.

Sebastian şi Valentina cred că stăpânul a omorât-o pe Irene.