| DAAAAAAAAAA a întrebat:

Ce sa fac acum cand ma plictisesc de groaza.....si nu ma chef de nimica? aveti ceva videouri amuzante?happy

Răspuns Câştigător
| andrada10 a răspuns:

Nu nu am dar am cateva idei :
faci un picnic cu prietena ta cea mai buna
asculti muzica
vorbesti pe mess
stai aici, pe TPU.
citesti carti
dormi
faci farse
sunt doar cateva dar poti face o multime de lucruri! sper ca ti-am fost de ajutor! pa, pa, scumpy!love struck

3 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Cand te plictisesti foarte tare de groaza cum zici tu trebuie in primul rand sa renunti la chestia care iti provoaca stres si plictiseala.Cand simti ca esti plictisita ridicate de la calculator, culcate, apoi cand te scoli nu te pune din nou la calculator.Ai sa vezi ca iti vor venii ideile

| butul2000 a răspuns:

Asculta muzica, joacate pe pc, citeste o carte, plimbate prin parc, pe mess etc. Funda :XXX plisss

| butul2000 a răspuns:

Asculta muzica, joacate pe pc, citeste o carte, plimbate prin parc, pe mess etc funda? plisss :X:X :X