| stefan1111 a întrebat:

Ce sa fac atunci cand un prieten se da la prietena ta si te enervezi

Răspuns Câştigător
| DANyi a răspuns:

Pai daca nu stie ca sunteti impreuna (caci mai sunt oameni ca astia), ia-l cu usurelul, dar daca nu iti place acel tip, pur si simplu ameninta-l, dar nu-l lua la bataie pentru ca este in dezavantajul tau. De obicei, cu amenintarea se potoleste.

6 răspunsuri:
| Harumiiii a răspuns:

Pui semnul intrebarii si o sa afli laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chemi politia.

| Demonull a răspuns:

Pai daca stie ca esti cu fata respectiva sitotusi se da la ea clar nu iti este prieten, prin urmare ii arzi doua palme cu un picior drept..si gata happy

| rousz a răspuns:

Prieten adica iubitul tau se da la prietena ta?

| Ina93 a răspuns:

Dai un pumn laughing

| VictorFlorin55 a răspuns:

Ii dai un pumn.