| alexfotbalpoli a întrebat:

Ce sa fac azi e ziua mea si ploua neincetat ma plictisesc in casa si anul trecut tot a plouat de ziua mea ce sa fac ca sa ma mai distrez? pls repede funda

Răspuns Câştigător
| Colourss a răspuns:

Cheama-ti prietenii la tine si jucati un joc, faceti farse la talefon, stati la pc si inventati jocuri distractive, uitati-va la Mo si Foca si la "In puii mei", uitati-va la un film de groaza sau la un film comic, ascultati muzica.
Sper ca te-am ajutat! Funda? Apropo: La multi ani, sa fii fericit, sa fii sanatos si un an plin de impliniri!

2 răspunsuri:
| NUUSTIU a răspuns:

La multi ani :*

| Muwz a răspuns:

Si la mine ploua.Pai ai putea sa chemi un prieten la tine sa va distrati, sa te uiti la tv, sa citesti o carte(nu prea cred), sa te joci pe net sau sa intrii pe un chat xat ca sa cunosti persoane noi. Sper ca te-am ajutat.
Funda?