| GiulyBlueEyes a întrebat:

Ce sa fac ca sa nu ma mai irit in zona liniei bikinilor cand ma epilez?

Răspuns Câştigător
| SmokeyEye a răspuns:

In prima zi dupa epilare evita lenjeria stramta ( cu elastic pe margini). Foloseste doar matase sau bumbac 100%. Cremele ajuta dar pielea trebuie sa respire. Incearca sa te epilezi seara si sa dormi fara lenjerie intima, pana dimineata zona aceea va arata ca pielea unui bebe.

2 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Îţi pui boxeri.

| LolaLollita a răspuns:

Hidrateaza mai bine zona, foloseste crema de corp sau crema dupa epilare.