| anonimalalala a întrebat:

Ce sa fac daca imi place de cineva si suntem prieteni? Nu cred ca acea persoana ma place dar eu o iubesc mai mult decat orice pe lumea asta.

2 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Nu faci nimic, ramai amic cu acea persoana si gata, n-ai ce sa faci. Daca te placea, iti dadea semnale.

| Fantaspirit a răspuns:

O poți pierde daca ii spui că o iubești ca prietena, mai lasă timpul să își urmeze cursul.
Daca nu ți-a arătat înseamnă că nu te considera deocamdată mai mult decât un potențial prieten.