| CdeMetal a întrebat:

Ce sa fac daca nu am cu cine sa ies pe afara si am foarte mult timp liber?
Stau la tara.

5 răspunsuri:
| AndradaAnda98 a răspuns:

Bună! Încearcă sa-ti descoperi un nou hobby. Poate gatitul. Uita-te pe net la retete culinare si experimentează tot ce vrei. Sau o varianta mai usoara ar fi cu băuturile. Încearcă noi rețete de Cocktail-uri. O sa fie greu la început, dar pe parcurs o sa te obișnuiești si iti va placea.
O alta idee ar fi sa te uiti la cat mai multe filme/seriale. Incearca site-ul: www.filmeserialeonline.org Găsești aici foarte multe categorii de filme si seriale. Ai de unde alege! Iar un alt mod de a-ți umple timpul liber este de a practica un sport. Daca vremea îți permite ieși la alergat, sau pur si simplu plimba-te cu bicicleta. Timpul va trece mult mai repede și așa te vei menține și in formă. Sper ca am reușit sa te ajut cu cateva idei.

| gabriielaaa a răspuns:

Ai grija de animale, ia-ti un cățel mergi ajuta vecini mergi la biserică sau fotbal sigur găsesti cu cine sa joci.

| SilentRain a răspuns:

Te uiti la seriale, poti sa inveti o groaza de lucruri de pe net

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Poti iesi pe afara sa te plimbi, sa stai sa te relaxezi in padure, sa culegi prune etc.

| GoldenZenith a răspuns:

Citeste.
Gateste.
Plimba-te.
Fa exercitii pentru intretinerea corporala.
Uita-te la filme/seriale.