| Boyka95 a întrebat:

Ce sa fac sa ami creasca barba mai repede. Dau cu bigu pe fata din vara. Dar degeaba. Nu vrea. Ce sa fac?

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cine ti-a spus ca "bigul" te poate ajuta, te-a pacalit.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Depinde de varsta, de ereditate, de tine daca dai in raspar si de cand ai inceput sa te barbieresti

| Sociopat a răspuns:

Astepti pana Barba te considera demn s-o porti.

| Doctorfishadi a răspuns:

Pai acum depinde de ce potential are fiecare si de cat de mare vrei sa creasca.Mie imi creste foarte repede, la 3 saptamani ajung popa daca o las mare! Bafta cu barba, nu cred ca exista vreo metoda prea concreta sa o faci sa creasca mai rapid!

| mgtow a răspuns:

Barba e urata nu te obisnui cu ea pentru ca mentine mizeria si nu le plac femeilor asta.

| darrio2007 a răspuns:

Crezi ca vei fi mai mare daca ai barba? Peste cativa ani ai sa te saturi de ea.

| CosminC86 a răspuns:

Nu ai cum. Si eu am inceput sa dau cu lama pe la 15 ani dar la mine a functionat. Dar nu e foarte atractiva, de aia o si rad. Si m-am si plictisit de asta. Am facut un calcul, un barbat isi rade barba in medie de 10 ori pe luna, de 120 de ori pe an si de 7800 de ori in 65 de ani. O sa te plictisesti de ea.

| Furculingură a răspuns:

Tu crezi că bărbierindu-te îţi va creşte barba? Ce fel de logică mai e şi asta?

| RockNbeer a răspuns:

Nimic...