| MeowGirl a întrebat:

Ce sa fac sa nu mai fiu suparata pe mine?crying

Răspuns Câştigător
| CannbalCorpse a răspuns:

O sticla de vodka sa ai sa te iubesti asa de mult incat nu te-ai iubit viata ta!

15 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Împacă-te cu tine.
Poţi să te îmbunezi cu un cadou, un vin fiert, dacă tot vine Moşul, să-ţi faci o declaraţie de dragoste, să-ţi cânţi o serenadă...imediat îţi revii.

Apache
| Apache a răspuns:

Bate-te.
Apoi iti trece.

| onasis1961 a răspuns:

Păi depinde de motiv! Dacă ai motiv bine întemeiat şi te simţi cu musca pe căciulă, taci şi suferă. Dacă nu, treci la bună dispoziţie că vin sărbătorile de iarnă şi trebuie să te distrezi maxim.

| darrio2007 a răspuns:

Impaca-te cu tine insati.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Sa iti concentrezi atentia spre Dumnezeu.

| Cosmin86 a răspuns:

De ce esti suparata pe tine?

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Probabil e vorba de acel sentiment de vinovatie, atunci cand ai convingerea ca ai facut ceva gresit, sau pur si simplu nu ai facut ce trebuie. Uneori aceasta stare ne-o insufla altii, aratandu-se nemultumiti de noi. Poti scapa numai daca iei fiecare lucru in parte si sa-l duci la capat in mod multumitor-mai ales pentru tine.

| Xtadelo a răspuns:

Cere-ti scuze si accepta-ti scuzele.

| Xtadelo a răspuns:

*moment emotionant in fata oglinzii*

| LolaLollita a răspuns:

Sa te ierti happy

| Delicacy a răspuns:

Să râzi de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesteti o pasiune noua. Oamenii ajung sa se urasca atunci cand nu se dedica suficient. Gaseste ceva care iti place si vrei sa excelezi in asta si apuca-te de treaba.
Si eu ma urasc.

| blueheart a răspuns:

Sa te iubesti. happy

| BluishAngel a răspuns:

Fa pace cu trecutul si iubeste-te. Daca nu o faci tu, atunci cine? happy Daca ai gresit fata de cineva cere-i scuze, nu are rost sa stai suparata. Daca nu, atunci nu ai de ce sa iti faci griji. Bucura-te de viata happy :*

| Chiciuc_Catalina_1994 a răspuns:

Ca sa nu fii suparata pe nimeni, trebuie sa uiti tot ce s-a intamplat si sa mergi in-ainte, doar viata merge in-nainte.Si n-are rost sa te superi pe cineva.Eu de exemplu incerc sa gasesc o situatzi ca sa nu fiu suparata pe nimeni.