| anonim_4396 a întrebat:

"Ce sa faci cand te plictisesti, ti-e lene, ai facut ceva si nu ai chef de altceva, si esti deprimat?"

5 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Nu ma apuc sa te mustrez pentru ca n-ai postat la categoria potrivita. Oricum e varza, totul! Mai buna salata, decat rosia, ardeiul, castravetele si ceapa separat.
Deprimare e prea mult spus. Astia de-s deprimati, nu se mai gandesc ca ar vrea sa faca si altceva decat ce- au facut anterior. N-ai chef si gata. Nu poti sa ai cheful dupa tine in fiecare moment. Cand te plictisesti, stai domol...sau culca-te.

| hideaway a răspuns:

Da' altă categorie, nu puteai să-ți găsești?!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrebarea nu este legata de categoria asta.Va fi mutata.

| gavryl a răspuns:

Vorbeste la telefo, scrie pe mess joacate pe calculator.Ai o gramada de optiuni.

| linukev a răspuns:

Spuneti cituri la tanko line