| Lesea01 a întrebat:

Ce sa faci intr-o zi de duminica?

Răspuns Câştigător
| Different69 a răspuns:

Te uiti la filme, te joci, iesi la o plimbare cu prietenii sau iubitul, citesti, asculti muzica, desenezi, dansezi, mergi la cumparaturi etc.

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
iarna stau in casa ca nu imi permite sanatate sa ies din casa, fie chiar si la sfanta Biserica si sunt nevoita sa stau la caldurica cu sotul, uneori cu mama, stau pe TPU, mai joc o tabla cu sotu. avem cu ce sa ne "omoram" timpu, apoi dupa amiaza sotu pleaca cu baietii la o partida de teniscrying
O zi frumoasa sa aihappy

| darrio2007 a răspuns:

Stai pe net iar mai tarziu iesi cu prietenii la o plimbare.

| bloodyhell a răspuns:

Sa stai.

| LolaLollita a răspuns:

Dorm cat mai multhappy pregatim o masa in familie, apoi ne relaxamhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Stau cu familia mea sau ies cu prietenii, sau pe internet, depinde.
Tu?
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult muzica, mananc, beau, ma uit la TV, stau la PC.

| TashaUhm a răspuns:

Dorm ca a2a zi e Luni!laughing

| DumiY a răspuns:

Buna!
Pai uneori ma duc la biserica, altadata stau impreuna cu familia sau ma duc la cumparaturi sau ies cu prietenii.
Pa, pa!

| AdeeMaria a răspuns:

Sa iesi cu prietenii la pizza.
La cofetarie.
La gratar.
La un film.
La biserica.
La plimbare.
Sa stai acasa pe net.
Sa dormi.
Sa citesti. [sti ca glumesc, nu?rolling on the floor)]
Alt ceva nimic... e o zi plictisitoare.